DM SERVIS CB s.r.o.

Dobrovodská 2284, České Budějovice
Telefon: 605 230 852
Email: pneudvorak@pneudvorak.cz
GPS: N - 48° 58' 298'', E - 014° 30' 685''

Otevírací doba

pondělí: 07:30-17:00 hodin
úterý: 08:00-17:00 hodin
středa: 07:30-17:00 hodin
čtvrtek: 07:30-17:00 hodin
pátek: 07:30-17:00 hodin
sobota: 07:30-12:00 hodin
neděle: zavřeno

 

Poskytované služby

Firma PNEU DVOŘÁK s.r.o. od roku 1997 poskytuje veškeré služby v oboru pneu - kompletní pneuservis osobních a nákladních automobilů, motocyklů, stavebních a zemědělských strojů včetně jejich vyvažování a oprav pneu. Uskladnění pneu na letní - zimní období včetně ekologického mytí pneu s disky. Dále poskytujeme služby s tímto související – geometrie náprav vozidel, test tlumičů, seřizování světel, ruční mytí vozidel, emise –benzín, diesel, výměny olejů a provozních kapalin…. Naši zaměstnanci jsou odborně proškoleni v oboru pneu, jejich oprav a poradenství v oboru.

Pneuservis pro osobní automobily

Odborná demontáž a montáž kol (pneu, disků, ventilů), huštění na předepsaný tlak, vyvážení, dotažení momentovým klíčem a ekologická likvidace ojetých pneumatik.

Pneuservis pro nákladní automobily

Odborná demontáž a montáž kol (pneu, disků, ventilů), huštění na předepsaný tlak, ekologická likvidace ojetých pneumatik, nabídka protektorování

Sezónní uskladnění pneumatik

Služba zahrnuje prohlídku stavu pneumatik a odečtení zůstatkové hodnoty výšky dezénu v mm, zaskladnění sady pneumatik ( vč.ráfků) na místo odpovídající normě, jejich evidenci a vydání oprávněné osobě.

Seřízení geometrie

Služba zahrnuje měření na měřící stolici a seřízení dle hodnot doporučených výrobcem vozidla. Měření geometrie se provádí na laserové geometrii s pomocí infra kamer.

Prodej autopříslušentví

Služba zahrnuje prodej a montáž základního autopříslušenství - žárovek, baterií, stěračů a povinné výbavy v sezóně např. sněhových řetězů.

Bezhotovostní platby

Mimo zboží a služby, které jsou zahrnuty ve smlouvách s provozovateli vozových parků (pneumatiky, ráfky a související služby) a platí se centrálně, je možno zakoupit další služby a např. autopříslušenství prostřednictvím platebních karet (CCS, Visa, ..)

Údržba klimatizací

Výměny

Testování

Testování baterií, tlumičů, provoz. kapalin, brzd

Čištění interiérů vozidel

Ruční mytí vozidel

Auto elektro

 

Naše provozovna

DM SERVIS CB s.r.o.

Jak se k nám dostanete